FURNITURE / Garden / Garden chairs 8067513
nr 806 7513
GARDEN CHAIRS
one pair, 1950s, damaged, wear.
1 par, 1950-tal
Condition: skadad, slitage
SEK 100
Monday February 4 2013
at 19:20:10
2/2 15:21:29